Pronksi 7/9, Tallinn, 10124, Eesti, Telefonid: 6 777 367, 55 26 057
est
rusfin
Te asute:
Niisutav seerum tuuraliste kalade marja vedela kolloidlahusegaTagasi
Niisutav seerum tuuraliste kalade marja vedela kolloidlahusega
18.04.2014 10:59
Intensiivse hoolduse liin – MIRRA INTENSIVE - Niisutamise seeria
 
Niisutav seerum tuuraliste kalade marja vedela kolloidlahusega – see on koduse intensiivse hoolduse vahend naha tugevaks niisutamiseks ja vastupanuvõime tõstmiseks stressiolukordades. Temasse kuuluvad kaks peamist aktiivset koostisosa: kalamarja vedel kolloidlahus ja Na hüoluronaat.

 
Esmakordselt töötati kalamarja vedel kolloidlahus välja Föderaalse Riikliku Unitaarse Ettevõtte „Venemaa Kalamajanduse ja Okeanograafia Teadusliku Uurimise Instituudi“ poolt.

 
Tuuraliste kalade marja vedel kolloidlahus – see on vedelik, mis uhub kalamarja terasid. Ta on tuurakala reproduktiivse (taastava) süsteemi osa, mis on ette nähtud kalamarja terade kaitseks ja elus hoidmiseks. Kalamarja vedel kolloidlahus sisaldab bioloogiliselt aktiivseid aineid ainulaadses kombinatsioonis, ta on võimeline kinni hoidma niiskust, kaitseb stressiolukordade ja vigastuste eest.

 
Kalamarja vedela kolloidlahuse uurimine kestis kaks aastat. Selle aja jooksul tehti ära tohutu suur töö: füüsikalis – keemiline, biokeemiline ja bioloogiline testeerimine, nahale avaldava mõju kindlakstegemine. Uuringud tõestasid, et tuuraliste kalade marja vedelal kolloidlahusel on ainulaadne koostis: aminohapped, vesilahustuvad vitamiinid, mikro- ja makroelemendid jne. Vedel kolloidlahus näitas üles bioloogilist aktiivsust, mis ületab etalooni kahekordselt. Avastati tema suurepärane niisutav ja noorendav mõju nahale, tehti kindlaks optimaalne kosmeetilisesse vahendisse lisatav hulk, sobivus muude koostis-osadega.

 
Teine Seerumi aktiivne koostisosa on Na hüaluronaat, mis kujutab enesest biotehnoloogilisel meetodil saadud hüaluroonhappe naatriumisoola. Hüaluroon-hape ja tema soolad on suurepäraselt ühildatavad inimese nahaga ja ei tekita allergilisi reaktsioone ega ärritusi. Tema peamiseks iseärasuseks on omadus hoida enda ümbruses kinni suurt hulka vee molekule ja moodustada omapärane “molekulaarne käsn“, milles sisalduv vesi ei aurustu isegi ümbritseva õhu niiskuse vähenemisel. Nahal moodustab ta kerge „hingava kile“, mis vähendab vee aurustumist ja avaldab „niiske kompressi sarnast toimet“. Taastades naha normaalset veebilanssi aktiveerib hüaluroonhape samaaegselt taastumisprotsesse. Leiab kasutamist suvalise nahatüübi niisutamiseks, vananemisprotsessi profülaktikaks, akne ravimisel ja aknejärgsel perioodil.

 
Muud koostisosad (seesami- ja rebasheina õli, soja letsitiin, jamsi ekstrakt, pantenool, E vitamiin, sandlipuu eeterlik õli, epofeen) loovad vajalikud tingimused bioloogiliselt aktiivsete ainete toimivaks transpordiks naha süvakihtidesse (formeerivad liposoome) ja naha niiskustsäilitavate barjäärsete omaduste ennistamiseks.

 
Seerum sobib ideaalselt mitte ainult näo, vaid ka käte nahale. Käte nahk on alati kuiv ja ealised muutused avalduvad nendel varem kui näol. Seepärast on kätenaha niisutamine siin enam kui vajalik.

 
Minimaalne kuur, mis annab täisväärtusliku tulemuse ja kinnistab selle pikaks ajaks, on – 3 nädalat. Kuuride sagedus: 2 – 3 korda aastas.

 
Kasutamine: Seerum kantakse nahale 1 kord päevas (hommikul). Minimaalne kogus seerumit (hernetera suurune kogus, rohkem ei ole otstarbekas) kantakse õhukese kihina tervele näole, lastakse imenduda (5 min.) ja selle peale kantakse nahatüübile vajalik vahend. Silmalaugudele ei soovitata seerumit kanda, sest oma suure niiskustsäilitava omaduse tõttu võib seerum tekitada laugudele turseid. Seerum sobib igat tüüpi nahale.

 
Venemaa Teaduste Akadeemia Kliinilise Keskhaigla Katselaboratooriumis uuriti 2010.a. lõpus Niisutava seerumi tuuraliste kalade marja vedela kolloidlahusega kliinilist mõjusust.

 
Niiskuse meetria (mõõtmise) näitaja suurenes 33%, elastomeetria näit suurenes küllaltki väljendunult ja moodustas 21%, profilomeetria näidu suurenemine tunnistas naha reljeefi paranemist 10% võrra algnäitajast lähtudes.

    

Tagasi