Pronksi 7/9, Tallinn, 10124, Eesti, Telefonid: 6 777 367, 55 26 057
est
rusfin
Te asute:
Mirravit ja Mirra-diovitTagasi
Mirravit ja Mirra-diovit
21.04.2014 16:58
http://www.mirra24.ee/images/001_03.jpg
Mirravit ja Mirra-diovit.
 
Kompanii Mirra-Luxe toidulisandid Mirravit ja Mirra-diovit kuuluvad vitamiinsete biokomplekside gruppi: Mirra-diovit on meie vana tuttav ja tarvitajatele hästi tuntud,Mirravit seevastu aga uuem, kuid kõigi näitajate poolest on tal tohutud perspektiivid.
 
Millised on siis nende biolisandite iseärasused? Võtame alguseks vaatluse alla nende koostise:
 
Koostisosade klassifikatsioonMIRRA-DIOVITMIRRAVIT
Vitamiinid, AminohappedB grupi vitamiinid, Pärmi autolüsaadi koostisesse kuuluvad aminohappedC vitamiin, Beeta-karotiin (provitamiin A)
AntioksüdandidDikvertiinEpofen
Üldtugevdava toimega ainedMerivaikhape, SteviosiidMerivaikhape
AbiainedMikrokristalliline tselluloosMikrokristalliline tselluloos, Laktoos
 
Mirra-Diovit’i nimetatakse vitamiinilis-immuunseks kompleksiks, sest tema koostisosad (pärmi autolüsaadi looduslikud B grupi vitamiinid ja foolhape kombineerituna dikvertiini ning merivaikhappega) aitavad immuunsüsteemil organismi kaitsta mitmesuguste kahjulike tegurite, nakkus- ja külmetushaiguste eest. Võitlus nakkustega ja mitmesuguste mürkide neutraliseerimine nõuab organismilt vitamiinide, vitamiinisarnaste ainete, mikroelementide jt. suurenenud tarbimist. Nende eluliselt hädavajalike bioainete varude lõppemine viib selleni, et immuunsüsteem ei suuda enam töötada täie võimsusega; tekib niinimetatud “teisane immuunodefitsiit”.
 
Biolisandi Mirra-diovit peamine ülesanne on immuunse kaitse taseme tõstmine, nakkus- ja muude haiguste tekke ärahoidmine ning juba tekkinud haiguse korral tervise kiirem taastamine. Sarnaselt teistele biolisanditele toimib ka Mirra-diovit paremini kombineerituna teiste bioaktiivsete lisandite, tervendavate ja kosmeetiliste vahenditega, olenevalt muidugi taotletavast eesmärgist. Mirra-diovit on kasulik naha infitseerumisele kalduvuse, mädase lööbe ja akne korral.
 
Tuleb osutada tähelepanu Mirra-diovit’i uutele koostisosadele:
 
Dikvertiin – uus taimne preparaat, mille töötasid välja Irkutski teadlased siberi ja dauuria lehiste koorest. Selle peamiseks toimeaineks on dihüdrokvertitsiin – P vitamiini antioksüdantse grupi flavonoid. Käesoleval ajal on see üks võimsamaid antioksüdante (“etaloonne antioksüdant”).
 
Steviosiid - magusate diterpeensete glükosiidide (orgaaniliste looduslike mittesüsivesikuliste ühendite) kompleks, mis on saadud suhkrulehe taimest ja lehtedest. Diterpeensed glükosiidid (steviosiid ja rebaudiosiid) kujutavad enesest madalakaloorseid suhkruasendajaid ja neil on omadus korrastada immuunsüsteemi ning suurendada organismi bioenergeetilisi võimalusi.
 
Esitame mõned biolisandi enamtoimiva kompleksse tarvitamise skeemid.
 
Skeem nr. 1 sisaldab biolisandite kombinatsiooni, milline on eriti toimiv ägedate hingamisteede nakkuste ja taastekkivate haiguste (näiteks kroonilise põskkoopa põletiku) ägenemise perioodis. Biolisandite kuuri on otstarbekas läbi viia külmetus- ja ägedate hingamisteede nakkushaiguste ilmnemise ohu korral, samuti ka juba tekkinud loiult kulgevate haiguste võimalike ägenemiste korral. Biolisandite toime sobib hästi kokku teiste tervistavate vahendite (Aroma-4, Tonus+P jt.) kasutamisega.
 
Soovitav on biolisandite Mirra-diovit ja Miranda-3 tarvitamine kuuridena; neid on parem võtta hommikul ja päeval (Mirra-diovit’i – söögi ajal ja Miranda-3 – enne sööki). Vajadusel võib kuuri 3-5 päeva pärast korrata.
 
Skeem 1.
 
KuurBiolisandidKapslite/tablettide arv ühelvõtmis-korralVõtmiskordade
arv päevas
Kuuri pikkus päevades
1.Mirra-Diovit
Miranda-3
2
2
2
2
10 - 15
 

Skeem nr. 2 sisaldab biolisandite kombinatsiooni, millised on vajalikud eesnäärme krooniliste haiguste (prostatiitide) ägenemiste (retsidiivide) ärahoidmiseks. Teatavasti on eesnäärme normaalseks funktsioneerimiseks vajalik mikroelement tsink, mis on samal ajal asendamatuks komponendiks ka immuunkaitse mehhanismides. Prostatiitide perioodilised ägenemised on mõnede vitamiinide ja mineraalainete vaeguse otsene tagajärg, millega ongi seotud organismi immuunodefitsiit. Biolisandite tarvitamise profülaktilisi kuure ongi kõige otstarbekam viia läbi selle haiguse ägenemistele eelnevatel perioodidel.
 
Soovitav on viia läbi Mirra-diovit’i, Mirrasil-2 ja Mirra-tsink’i kahest kuurist koosnev tsükkel. Biolisandeid on vaja võtta hommikul ja õhtul: Mirra-diovit’i ja Mirra-tsink’i – söögi ajal, Mirrasil-2 – söögi lõpul või pärast sööki. Kuuride vahe on 2 päeva.
Krooniliste, perioodiliselt ägenevate prostatiitide korral on soovitavad korduskuurid 2-3 korda aastas.
 
Skeem 2.
 
KuurBiolisandidKapslite/tablettide arv ühel
võtmis-korral
Võtmiskordade
arv päevas
Kuuri pikkus
päevades
1.Mirra-Diovit
Mirrasil-2
Mirra-Tsink
2
4
1
2
2
2
10
 
Vaheaeg 2 päeva.
 
KuurBiolisandidKapslite/tablettide arv ühel
võtmis-korral
Võtmiskordade
arv päevas
Kuuri pikkus
päevades
2.Mirra-Diovit
Mirrasil-2
Mirra-Tsink
2
4
1
2
2
2
10Skeem nr. 3 sisaldab biolisandite kombinatsiooni, milline on kasulik organismi üleliigse rasvasisalduse ja probleemse naha korral, mille sagedaseks põhjuseks on soolestiku mikrofloora häired (düsbakterioos). Düsbakterioosi iseloomustab organismi saabuvate vitamiinide ja mikroelementide imendumise vähenemine soolestikus, mõningate mikrofloora poolt produtseeritavate vitamiinide sünteesi vähenemine ja immuunodefitsiidi arenemine. Kõik see viib üldise ja lokaalse immuniteedi vähenemisele, kalduvusele naha ja muude organite põletikuliste haiguste tekkele. Peamiseks ülesandeks sellistel juhtudel on – vitamiinide defitsiidi likvideerimine ja normaalse mikrofloora taastamine.
 
Soovitatakse viia läbi 3 - kuuriline biolisandite Mirra-diovit’i, Miranda-4 ja Mirradol’itsükkel. Biolisandeid võetakse 2-3 korda päevas: Mirra-diovit’i ja Mirradol’i – söögi ajal, Miranda-4 – pärast sööki. Kuuride vahe – 3 päeva.
 
Skeem 3.
 
KuurBiolisandidKapslite/tablettide arv ühel võtmis-korralVõtmiskordade arv päevasKuuri pikkus päevades
1.Miranda-4
Mirradol
2
5
3
3
10

Vaheaeg 3 päeva.
 
KuurBiolisandidKapslite/tablettide arv ühel võtmis-korralVõtmiskordade arv päevasKuuri pikkus päevades
2.Miranda-4
Mirra-diovit
2
2
3
2
10
 
 
Vaheaeg 3 päeva.
 
KuurBiolisandidKapslite/tablettide arv ühel võtmis-korralVõtmiskordade arv päevasKuuri pikkus päevades
3.Miranda-4
Mirradol
2
5
2
3
10
 
 
Ühele tsüklile kulub:
-> Miranda-4 –2 pakki
-> Mirradol – 2 pakki
-> Mirra-diovit 1 pakk.
 
Kahele tsüklile kulub:
-> Miranda-4 –4 pakki
-> Mirradol – 4 pakki
-> Mirra-diovit 2 pakki.Mirravit’i nimetatakse samuti vitamiinilis-oksüdantseks kompleksiks, kuna tema koosseisus leiab kasutamist võimsate antioksüdantsete ainete (epofen, β-karoteen, askorbiinhape) kompleks. Organismi antioksüdantse kaitse ülesandeks on mitte lubada liigse ülehapendumise teket organismis ainevahetuse käigus, pidurdada vananemist ja ära hoida uudismoodustiste teket. Mirravit parandab aine- ja energiavahetust, suurendab organismi kohanemisvõimalusi, leiab rakendamist mitmesugustes naha ja kogu organismi “noorenduse” programmides. Mirravit on kasulik ülekuivanud ja vananeva naha, juuste murdumise ning väljalangemise korral.
 
Toome allpool ära mõned selle biolisandi enamtoimivad skeemid.
 
Skeem A sisaldab selliste biolisandite kombinatsiooni, millised on kasulikud organismi energeetika suurendamiseks ning suurema töövõime ja hea enesetunde tagamiseks. Biolisandite toime seostub hästi teiste tervendavate vahendite (Aroma-6, Tonus+A jt.) toimega.
 
Soovitav on viia läbi biolisandite Mirravit ja Medella-1 kasutamise kuur. Biolisandeid kasutatakse 2 korda päevas: Mirravit’i ja Medella-1 – söögi ajal, Mirravit’i – pärast sööki.
 
Skeem A.
 
KuurBiolisandidKapslite/tablettide arv ühel võtmis-korralVõtmiskordade arv päevasKuuri pikkus päevades
1.Mirravit
Medella-1
2
1
2
2
10 - 15
 
Skeem B sisaldab biolisandite kombinatsiooni, milline on kasulik pikaajalisel intensiivset vaimset tegevust nõudval perioodil, millega kaasneb suurenenud silmade pingutus (mõnikord ka nägemise nõrgenemine).
 
Soovitav on viia läbi 3-st kuurist koosnev biolisandite Mirravit, Mirra-ferrum ja Medella-1 kasutamine. Biolisandeid võetakse sisse 2 korda päevas: Medella-1 ja Mirra-ferrum – söögi ajal, Mirravit – pärast sööki.
Vajadusel võib tsüklit korrata sama skeemi kohaselt 15 päevase vahega.
 
Skeem B.
 
KuurBiolisandidKapslite/tablettide arv ühel võtmis-korralVõtmiskordade arv päevasKuuri pikkus päevades
1.Mirra-ferrum
Mirravit
Medella-1
2
1
1
2
2
2
20

Vaheaeg 3 päeva.
KuurBiolisandidKapslite/tablettide arv ühel võtmis-korralVõtmiskordade arv päevasKuuri pikkus päevades
2.Mirra-ferrum
Mirravit
Medella-1
1
1
1
2
1
1
10
 
 
Vaheaeg 3 päeva.
 
KuurBiolisandidKapslite/tablettide arv ühel võtmis-korralVõtmiskordade arv päevasKuuri pikkus päevades
3.Mirra-ferrum
Mirravit
1
1
2
1
10
 
 
Skeem C sisaldab biolisandite kombinatsiooni, mis on kasulik liigkuiva naha korral, kui põhjuseks on enamasti tsingi, A vitamiini (β-karotiini) ja muude kasulike bioaktiivsete ainete defitsiit organismis. A vitamiini vähesusele on iseloomulik kuivuse avaldumine alguses vaid piiratud nahaosadel (küünarnukid, põlved, labakäte selgmised pinnad); taldade ja peopesade naha märgatav paksenemine. Tihti ilmnevad ka muud tunnused (silmade limaskestade kuivus, nägemise nõrgenemine). Lisaks paljudele nahanähtudele on tsingi vaegusele iseloomulik veel juuste muutumine (murdumine, läike vähenemine), küünte vigastused (kihistumine, valged plekid). Kuna vitamiinide ja mineraalainete ainevahetuse häireid iseloomustab harilikult sügavale ulatuv kahjustus, siis nõuab see küllaltki pikaajalist biolisandite kasutamist.
 
Soovitatakse viia läbi kolmest kuurist koosnev biolisandite Mirravit ja Mirra-tsinksamaaegse kasutamise tsükkel 3-päevase vaheajaga kuuride vahel. Mirra-tsinki on parem võtta söögi alguses või selle ajal ja Mirravit’i – pärast söömist.
Tulemuse kinnistamiseks on kogu tsüklit vaja korrata 10-päevase vahega.
 
Skeem C.
 
KuurBiolisandidKapslite/tablettide arv ühel võtmis-korralVõtmiskordade arv päevasKuuri pikkus päevades
1.Mirra-tsink
Mirravit
2
1
2
1
10
 
Vaheaeg 3 päeva.
 
KuurBiolisandidKapslite/tablettide arv ühel võtmis-korralVõtmiskordade arv päevasKuuri pikkus päevades
2.Mirra-tsink
Mirravit
1
1
2
1
15
 
 
Vaheaeg 3 päeva.
 
KuurBiolisandidKapslite/tablettide arv ühel võtmis-korralVõtmiskordade arv päevasKuuri pikkus päevades
3.Mirra-tsink
Mirravit
1
1
2
1
15
 
 
Niisiis on biolisandid Mirravit ja Mirra-diovit head organismi energeetilise ja vitamiinse tasakaalu taastamise vahendid, mis parandavad oluliselt naha seisundit ja neid võib kasutada täiendava faktorina paljude haiguste profülaktikas ja ravis.
 
I.Rudakov, J.Aksenova
 

Tagasi