Pronksi 7/9, Tallinn, 10124, Eesti, Telefonid: 6 777 367, 55 26 057
est
rusfin
Te asute:
ÖKOKAITSE -emulsion näole (KAITSE)Tagasi
ÖKOKAITSE -emulsion näole (KAITSE)
28.08.2020 10:44
MIRRA PROTECT. Kaitsev liin. Seeria Ökokaitse

Kaitsev kreem-geel antioksüdantide ja õli-rõikapuu ekstraktiga

• Kaitseb nahka ümbritseva keskkonna kahjulike mõjude eest
• Avaldav antistressilist toimet
• Aktiveerib naha kaitsepotentsiaali

Koostis: vesi, emulsioonne kompleks, oliivi- ja sojaõlid, glükoos, karbamiid, ristiku, amalaki õislehiku, viirukipuu, granaatõuna ja õlirõikapuu ekstraktid, askorbiilglükosiid, RonaCare AP, Na alginaat, merivaikhape, polükvaternium 10, A, F ja E vitamiinid, epofeen, parfümeerne kompositsioon, katoon.

Kellelegi ei ole saladuseks, et elu kaasaegses linnas ei lisa meile tervist. Hoopis vastupidi, alalised stressid ja ebasoodus ökoloogiline olukord avaldub kõige negatiivsemal kujul meie välimuses ja enesetundes. Meie nahk, olles eelpostiks, kannatab muidugi kõigepealt. Vabad radikaalid ja ultravioletne kiirgus, autode heitgaasid ja sigaretisuits, tolm ja tahm, sisaldades kahjulikke keemilisi aineid, raskemetalle ja haigustekitavaid mikroorganisme ründavad iga päev ja iga minut nahka ning panevad selle vastupidavuse proovile.

Loomulikult on nahal ilma meie abita raske pidada vastu sellisele proovile, sest tema sisemised reservid ei ole piiritud. Uus innovaatiline Kaitsev kreem-geel ongi just nimelt selliseks abimeheks

Ühendades eneses lõunamaiste taimede ainulaadsed omadused teaduse viimaste saavutustega kaitseb see kreem suurepäraselt nahka väliskeskkonna agressiivsete tegurite eest, kõrvaldab stressi ja ärritatuse, muudab naha sametiseks, niisutab seda pikaks ajaks ja silendab peeneid kortse, takistab naha enneaegset vananemist.

Uue vahendi aktiivsed koostisosad võib nende toime suunitluse alusel jaotada kolmeks funktsionaalseks grupiks.

Esimene koostisosade rühm, kuhu kuuluvad taimsed õlid, F vitamiin, glükoos, karbamiid, merivaikhape, lutserni, ristiku ja viirukipuu ekstraktid ning granaatõuna seemnete CO2 – kontsentraat, toidab ja silendab aktiivselt nahka, varustab ta pikemaks ajaks niiskusega, kõrvaldab stressi ja põletiku.

Teine koostisosade rühm on nähtud ette naha aktiivseks ja prolongeeritud (pikemaaegseks) radikaalide vastaseks kaitseks. Sellesse rühma kuuluvad A ja E vitamiinid, aasia vesinaba kuivekstrakt, antihüpoksant epofeen, C vitamiini stabiliseeritud vorm – askorbiilglükosiid, ning samuti uusim kõrgekvaliteediline antioksüdant RonaCare AP. Rühm kujutab enesest võimsat naha kaitseks ette nähtud kaskaadset antioksüdanti, mis on kohandunud iga üksiku inimese naha antioksüdantse süsteemi loomuliku tööga. RonaCare AP iseärasus seisneb selles, et tal on mitte ainult võimas antioksüdantne toime, vaid et see püsib terve päeva. Kaitstuks hapendumise eest osutuvad ka naharasu koostisosad (esmajärjekorras skvaleen ja kolesterool), millistest oleneb naha pehmus, vetruvus ja barjäärsete funktsioonide toimivus. Olemata tegelikult päikesekaitse filtriks lubab RonaCare AP pikendada kahekordseks ohutut Päikese käes viibimise aega (seda tänu oma fotostabiliseerivatele omadustele).

Kolmas koostisosade rühm moodustab naha pinnale poolläbilaskva, puudutamisel meeldiva taimsetest proteiinidest ja polüsahhariididest koosneva kaitsva kile. Peamist kaitsvat osa etendab siin Moringa olifeira – õli-rõikapuu kuivekstrakt.

Õli-rõikapuu lehtedes sisalduvatel proteiinidel, polüpeptiididel ja polüsahhariididel on tõeliselt erakordsed ja hämmastavad omadused. Spetsiaalsed uuringud (mikroskoopilised testid in vivo) näitasid, et need bioaktiivsed ained kaitsevad nahka suurepäraselt saastumise eest mikroosakestega ning kergendavad oluliselt puhastamise protsessi („lootose efekt“).

Teine uuringute seeria tegi näitlikult kindlaks, et õli-rõikapuu alandab oluliselt sigaretisuitsu sorbtsiooni (sadestumist) nahale. Lisaks demonstreerisid testid tsütoloogilise (naharakkude) kaitse kõrget taset raskemetallide eest. Kokkuvõttes võib tõdeda, et taim Moringa olifeira – õli-rõikapuu – see on ülimalt kasulik taim meie naha kaitseks.

Niisiis, summeerides meie uue innovaatilise toote kõigi kolme rühma toimeid võime veendumusega deklareerida, et megapolise (ülisuurlinna) tingimustes kindlustab see kreem täieliku ja igakülgse naha kaitse praktiliselt kõigi ökoloogiliselt kahjulike tegurite vastu, aidates samal ajal vältida naha enneaegset vananemist. Kreem pehmendab ja niisutab suurepäraselt nahka, teda on mugav kasutada meigi alla.

Kasutage kreemi oma tervise huvides, hoidke oma ilu!

B.Gorodnitšev
peatehnoloog

Tagasi